NORDIC WALKING

Nordic walking – severská chůze

Jedná se o jeden z nejzdravějších sportů, kde zapojujete svaly celého těla, přitom dopady tlumí hole👏🏻. Při správné chůzi zapojujete až 90% svalů v těle. Parádní volba pro ty, kteří se chtějí dostat zpět do kondice nebo snižovat hmotnost a zároveň nezatěžovat tolik záda a klouby.
NW můžete praktikovat kdekoli. Já mám oblíbený park a hory.

NORDIC WALKING 👉aby se chůze s holemi stala přínosem pro naše tělo a splňovala tak svůj význam, je nutné se zaměřit na techniku jak chůze, tak na práci s holemi.

⚠️Základní techniku zvládnete během prvních tří lekcí, které si můžete u mě objednat individuálně nebo se přidat do skupiny ve čtvrtky v 8:30 u STaRSu v Karviné.
Pro NW potřebujete správné hole. Ideálně takové, které mají poutko se zapínáním na suchý zip. Provlečete „rukavičkou“ palec a přicvaknete k rukojeti. Právě takové poutko Vám umožní lepší techniku NW.

✅Objevte pohyb, který Vám pomůže zlepšit psychiku, kondici a také pohybový aparát.

✅Poskytuji širokou nabídku lekcí firmám v rámci různých teambuildingů, či sportovních akcí. V případě zájmu pište do zpráv.

Popravdě NW snadný není, ale vše se dá naučit. Je velkým přínosem nejen pro naše tělo, což zjistíte už po první „procházce“.
V případě zájmu o individuální lekci v Karviné se ozvěte na tel. 604 488 311