Ambasadorka PELLS


Spolupracovat se značkou PELLS jsem začala v červnu 2022.

RIDETOEXPLORE – Každým šlápnutím se posouváme dál, překonáváme nové překážky, posouváme své hranice, objevujeme nové možnosti a poznáváme dosud skrytá místa. To je motto české firmy PELLS bycicles s bohatou historií, vlastním vývojem a výrobou. Jsem 100% v souladu s tímto mottem, a těší mne možnost spolupráce s touto firmou.

Více informací o této značce najdete na tomto odkaze.
http://pells.eu

Horské kolo PELLS Razzer First W jsem si oblíbila hned po první jízdě. Je cenově dostupné a hlavně lehké, dobře ovladatelné, má jednoduché přehazování a je rychlé. Perfektně zvládá jak asfalt, tak horský terén.

Mám možnost testovat i dresy PELLS, a z těch jsem teda maximálně nadšena. Líbí se mi barevně i střihem. Skvělé jsou praktické kapsy na zadním díle dresu.

Když jedu, cítím se komfortně po všech stránkách. Helma sedí jako ulitá, elegantní černá se hodí k různým barvám dresu.

Díky své práci instruktorky zdravotní tělesné výchovy a pilates vnímám, jak je mé kompenzační zdravotní cvičení důležité kombinovat s jízdou na kole. Stabilita a mobilita pohybového aparátu je stěžejní pro bezproblémovou a hlavě bezbolestnou jízdu na kole. Díky pravidelné péči o své tělo formou pilatesu a SPS sytému (cvičení pro zdravou páteř) si jízdu na kole o to více užívám.

Těším se na nové zážitky, kilometry i zkušenosti s výbavou od PELLS.

Sledovat mě můžete na mém instagramu irena_tomasikova, kde pravidelně zveřejňuji příspěvky a fotky z mých cyklo výletů.